לוגו דבור

Cookies! 🍪

אנו משתמשים ב cookies כדי לשפר ולנתח את האתר שלנו.
Ok!

דבור
תכנון וביצוע

אינסטלציה, מיזוג אוויר, בטיחות, קונסטרוקציה

קביעת פגישה

דבור תשתיות ופיתוח | שירותי הנדסה אינסטלציה, בטיחות וביצוע

דבור שירותי הנדסה אינסטלציה, בטיחות וביצוע

דבור הינו עסק משפחתי שנותן מגוון רחב של שירותים כגון הנדסה יעוץ ותכנון : אינסטלציה , הידרולוגיה , מיזוג אוויר ,בטיחות , נגישות חשמל וקונסטרוקציה .

ביצוע : אינסטלציה לכל סוגי הבניינים והפרויקטים , תשתיות קוי מים ביוב ניקוז ותיעות , מערכות כיבוי אש , מערכות ספרינקלרים וחדרי משאבות .הקמת ובניית מפעלים ובניינם מקונסטרוקצית פלדה ויצור מוקדם של עבודת צנרת ומתכת.

שירותים נוספית כמו קידוחי יהלום , איתור ותיקון נזילות מים , פתיחת סתימות וצילום קווי מים ביוב וניוקז  ועבודת חפירה ופיתוח .

גלריית פרויקטים

אודות החברה

הצוות שלנו מיומן ומבטיח מקצועיות וביצוע העבודות בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות ביצוע, איכות שרות ונאמנות ללקוחות החברה. החברה מעסיקה 20 עובדים בין מהנדסים ,מנהלי עבודה בעלי מקצוע המבצעים את כל מגוון העבודות והשרות. בבעלות החברה רכבים, כלי חפירה, רתכות, משאית ,מלגזה טלסקופי ומלגזות, העומדים לרשות עובדי החברה ולמען ביצוע הפרויקטים על הצד הטוב ביותר. אנשי המקצוע של החברה יידעו לתת מענה לכל דרישה ואת הפתרון החברה יכולה לקבוע וליישם בכל מצב בשטח הלקוח על ידי הזמנת ביצוע העבודה ע"י צוותי השטח של החברה. במהלך השנים החברה התמודדה עם אתגרים רבים של מכון התקנים הישראלי והציעה פתרונות מגובים לתקינה הישראלית ויצירתית במקביל. נציגי החברה מכינים מפרטים לביצוע העבודות והגשת פתרונות הנחוצים לביצוע.

קרא עוד
דבור תשתיות ופיתוח | שירותי הנדסה אינסטלציה, בטיחות וביצוע

בין לקוחותינו