לוגו דבור

Cookies! 🍪

אנו משתמשים ב cookies כדי לשפר ולנתח את האתר שלנו.
Ok!

מה עושים במקרה של שריפה? יועץ בטיחות אש עונה

מה עושים במקרה של שריפה? יועץ בטיחות אש עונה

חשוב להבין כי שריפה עלולה לפרוץ בכל מקום ובכל זמן, לכן יש צורך להיות מוכנים לכך. לא כולם יודעים מה עושים במקרה של שריפה, לכן כדאי להכיר את כל הניואנסים השונים ולדעת כיצד להתנהל נכון במקרה מסוג זה. יועץ בטיחות אש מסוגל לספק את הטיפים השונים, על מנת להסביר לכם כיצד לנהוג במקרה של שריפה במקום העבודה, במפעל, במקום ציבורי או אפילו בבית הספר או בגן הילדים. אומנם הקפדה על תקני הבטיחות השונים יכולה למזער משמעותית את הסיכון להתפרצות השריפה, אך הסיכון עדיין קיים, לכן חשוב להיות מודעים לכך ולא להתעלם מהסכנה.

מה עושים במקרה של שריפה – טיפים של יועץ בטיחות אש

במידה ונקלעתם לשריפה, כל שניה עלולה להיות קריטית. באמצעות הקפדה על ערנות, ריכוז וכמובן דאגה מראש למערך בטיחות האש במקום, ניתן למזער את הנזק שנגרם לרכוש וכמובן להציל חיים. יש לזכור כי האש עלולה להתפשט תוך דקות קצרות בלבד, לכן חשוב לדעת כיצד לפעול, במטרה למנוע את התפשטות השריפה. יש לזכור כי העשן מהווה את אחד הגורמים המסוכנים ביותר, מאחר והוא עלול לגרום לנזק מהותי לגוף האדם. לכן חשוב לאתר פתחי יציאת חרום, על מנת להבטיח גישה לאוויר צח. כדאי להכיר את פתחי המילוט מראש, על מנת לדעת לאן לפנות וכיצד לצאת מהם בעת שריפה. מעבר לכך, בכל מקום ציבורי חייבים להימצא אמצעים לכיבוי אש, על מנת להיעזר בהם בשעת הצורך. חשוב לוודא מראש את תקינותם של האמצעים השונים לגילוי וכיבוי אש, באמצעות הקפדה על בדיקות בטיחות תכופות. 

יועץ בטיחות אש – מה חשוב לדעת לגבי מניעת התלקחות של שריפה?

הדרך היעילה ביותר להתמודד נכון עם שריפה היא להיערך לכך מראש, באמצעות יועץ בטיחות אש מקצועי ומיומן. תפקידו של יועץ הבטיחות היא להבטיח את ההתאמה המושלמת בין סוג וגודל המבנה לבין המערכות המתאימות ביותר לגילוי וכיבוי אש. תפקידו כולל תכנון נכון של המערכות השונות וכמובן תחזוקה שוטפת והתקנה מקצועית. יועץ הבטיחות אחראי על איתור הסכנות והליקויים הבטיחותיים השונים, העלולים להוביל להתלקחות של שריפה. הוא אמור להציע את הפתרונות היעילים ביותר, על מנת למנוע את התרחשות האסון, באמצעות הדרכת העובדים וקביעת הנחיות עבודה מתאימות. כמו כן, הוא אחראי על תקינות ציוד כיבוי האש ועל ביצוע בדיקות תקופתיות. 

אנו בחברת דבור בונים יחס לפני בית נשמח לספק לכם יועץ בטיחות אש, שיסייע לכם להתמודד עם כל הליקויים והסיכונים השונים הקיימים במקום העבודה או בפרויקט הבנייה, על מנת להפחית למינימום ההכרחי את הסיכון להתפרצות של שריפה. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לסייע, ללוות ולייעץ לכם לכל אורך הדרך. אנו מתמחים בזירוז תהליך התכנון ואיסוף האישורים ההכרחיים לקבלת היתר הבנייה, על מנת לאפשר לכם להתחיל בעבודות מוקדם ככל הניתן. צרו קשר!

 

 טלפון:
0503029779

 דואר אלקטרוני:
DABBURKH@GMAIL.COM