לוגו דבור

Cookies! 🍪

אנו משתמשים ב cookies כדי לשפר ולנתח את האתר שלנו.
Ok!

בטיחות באש

שירותיו של יועץ בטיחות באש בדרך כלל יועצי בטיחות אש מומחים יוכלו להציע לכם שירותים מגוונים כמו: ליווי וייצוג מול שירותי הכבאות ייעוץ בטיחות מקיף לאדריכל הפרויקט הכנת תכנית בטיחות אש בהתאם לדרישות מכ"ר 532 אם אתם בונים היום פרויקט נדל"ן גדול, מפעל או אולי מרכז מסחרי, כדאי שתדעו שהגורמים מו

עוד פרטים

בטיחות באש

דבור תכנון,ביצוע

שירותיו של יועץ בטיחות באש

בדרך כלל יועצי בטיחות אש מומחים יוכלו להציע לכם שירותים מגוונים כמו:

  • ליווי וייצוג מול שירותי הכבאות
  • ייעוץ בטיחות מקיף לאדריכל הפרויקט
  • הכנת תכנית בטיחות אש בהתאם לדרישות מכ"ר 532


אם אתם בונים היום פרויקט נדל"ן גדול, מפעל או אולי מרכז מסחרי, כדאי שתדעו שהגורמים מולם תצטרכו להתמודד כוללים, למשל, את מערך הכבאות וההצלה. על מנת שתוכלו לעשות זאת טוב יותר עוד היום כדאי שתפנו אל יועץ בטיחות אש. יש שלל עסקים שזקוקים לשירותיו של יועץ כיבוי אש כי המטרה של כל מי שמקים עסק היא כמובן לנהל אותו בצורה נכונה ותוך לקיחת מינימום סיכונים מיותרים.

מה תפקידו של יועץ בטיחות אש בהוצאת היתר בנייה?

הוצאת היתר בנייה כרוכה בהגשת בקשה על ידי אדריכל לוועדה לתכנון ברשות המקומית. הוועדה מציבה כתנאי להוצאת היתר בניה את אישור רשות הכבאות לתוכנית האדריכלית אותו ניתן להשיג בעזרתו של יועץ בטיחות באש.
יועץ הבטיחות מקבל את התוכניות האדריכליות ובודק שהן מתאימות לתקנים בחלק ג' של חוק התכנון והבניה, שעוסק בבטיחות אש בבניינים. היועץ מנחה את האדריכל ולאחר שהאדריכל תיקן את ההערות מכין יועץ בטיחות האש את תוכנית הבטיחות אש למבנה על מנת להגיש אותה לשירותי הכבאות .
לאחר הגשת התוכנית, נפתח תיק עם מספר בקשה בכבאות, שם יושבים בודקים ומוודאים כי התוכניות תקינות ונעשו על פי התקנות וכמו כן כי הסימונים על גבי תוכנית בטיחות אש הינם על פי הוראת מכ"ר 532.
חשוב להדגיש כי יועץ בטיחות אש מנוסה מונע בעיות ועיכובים בקבלת האישור.

 

 טלפון:
0503029779

 דואר אלקטרוני:
DABBURKH@GMAIL.COM


צור קשר