לוגו דבור

Cookies! 🍪

אנו משתמשים ב cookies כדי לשפר ולנתח את האתר שלנו.
Ok!

תכנון אינסטלציה

עיקר עיסוקו של יועץ אינסטלציה הוא תכנון של מערכות אינסטלציה וצנרת בכל מבנה שהוא. מדובר בתחום מורכב שמשלב ידע בבנייה ותכנון, פיזיקה, הנדסת מים ועודיועץ אינסטלציה מקצועי אחראי על קבלת החלטות קרדינליות בכל הנוגע לצנרת המים והביוב של המבנה: מיקום קווי צנרת שונים. איתור פגמים בצנרת ( פנימית בתוך קירו

עוד פרטים

תכנון אינסטלציה

דבור תכנון,ביצוע

עיקר עיסוקו של יועץ אינסטלציה הוא תכנון של מערכות אינסטלציה וצנרת בכל מבנה שהוא. מדובר בתחום מורכב שמשלב ידע בבנייה ותכנון, פיזיקה, הנדסת מים ועוד
יועץ אינסטלציה מקצועי אחראי על קבלת החלטות קרדינליות בכל הנוגע לצנרת המים והביוב של המבנה:

  • מיקום קווי צנרת שונים.
  • איתור פגמים בצנרת ( פנימית בתוך קירות המבנה, שקועה בקרקע או חיצונית) ובכלל זה גם איתור נזילות
  • קביעת לחץ המים במערכות כיבוי אש בבניינים ( שבלעדיה לא ניתן להתקין מערכות כיבוי אש ו/ או לקבל את אישורי שירותי הכבאות לפתיחת המבנה ואכלוסו.
  • חלק מאחריותו של יועץ אינסטלציה היא גם בחינת תוכניות אתר הבנייה ואישורן מהיבטים של מיקום הצנרת, תשתיות המים השונות ותכנון מערכות זרימת המים במבנה.


חלק נוסף ומשמעותי בעבודתו של יועץ אינסטלציה הוא גם הגיבוש של נספח סניטרי – תוכנית האינסטלציה המוגשת למחלקת הביוב והמים בעירייה לצורך הוצאת היתר הבניה.
מה חשיבותו ומשמעותו של נספח סניטרי לתהליך הבנייה?
כאמור, הכנת נספח סניטרי הכרחית לקבלת היתר בניה והעירייה דורשת אותו במספר מקרים:

  1. בניית בית חדש
  2. ביצוע תוספות בניה למבנה קיים
  3. הוספת בריכת שחייה בגינה
  4. חיבור של המבנה לקו ביוב חדש


תפקידו של יועץ אינסטלציה למעשה הוא לוודא שכל המערכות הקשורות במים יתפקדו באופן מיטבי – בין אם מדובר במערכות חיוניות כמו ניקוז וחיבור לקו הביוב העירוני ובין אם מדובר במערכות מצילות חיים כמו מערכות כיבוי האש.

 

 טלפון:
0503029779

 דואר אלקטרוני:
DABBURKH@GMAIL.COM


צור קשר