לוגו דבור

Cookies! 🍪

אנו משתמשים ב cookies כדי לשפר ולנתח את האתר שלנו.
Ok!

בדיקת מז"ח

בדיקת אביזר מונע זרימה חוזרת מיועדת למנוע זרימה של מים העלולים לזהם את מי השתייה. כחלק מההליך התקני של חיטוי מאגרי מים, מותקנים אביזרים מונעי זרימה חוזרת שמטרתם למנוע חדירה של מים מזוהמים לצנרת הראשית. במילים אחרות עליהם להבטיח מעבר חד-כיווני של המים לכיוון הצנרת, ולמנוע את חזרתם. ציוד מז"ח מותקן

עוד פרטים

בדיקת מז"ח

דבור תכנון,ביצוע

בדיקת אביזר מונע זרימה חוזרת מיועדת למנוע זרימה של מים העלולים לזהם את מי השתייה. כחלק מההליך התקני של חיטוי מאגרי מים, מותקנים אביזרים מונעי זרימה חוזרת שמטרתם למנוע חדירה של מים מזוהמים לצנרת הראשית. במילים אחרות עליהם להבטיח מעבר חד-כיווני של המים לכיוון הצנרת, ולמנוע את חזרתם. ציוד מז"ח מותקן בהתאם להנחיות משרד הבריאות. בנוסף נעשית בדיקה כוללת המוודא כי הציוד מספק את המענה הנדרש בהתאם לחוק במדינת ישראל.

חשיבותה של הבדיקה

הבדיקה כוללת כיול ומתן תעודת תקינות רשמית למונעי זרימה חוזרת. הצוות המוסמך של שומר יודע בדיוק כיצד להתקין את האביזר מז"ח ולבחור את ההתקן הנכון בכל צנרת. העובדים שלנו  עברו הסמכה והדרכה ע"י משרד הבריאות, בדיקות אלה נועדו להבטיח את בריאותו של הציבור, והן חלק בלתי נפרד מהליך מורכב שמטרתו ניקוי וחיטוי מערכות מי השופכין. מדובר בדרישות של משרד הבריאות המעוגנות על פי חוק, בלעדיהן, בלתי אפשרי לקבל טופס 4.

דיקת מז״ח תקופתיות

החברה תשמח לבצע עבורכם גם ביקורות שנתיות, על מנת לוודא שהציוד תקין ולהבטיח את בריאות הציבור. אנשי המקצוע שאנו מעמידים לשירותכם, תמיד ישמחו להעניק לכם ייעוץ והכוונה, תכנון ובחירת ציוד מתאים, וכן להתקינו ולתחזקו על ידי מתקין מוסמך.

 

 טלפון:
0503029779

 דואר אלקטרוני:
DABBURKH@GMAIL.COM


צור קשר