לוגו דבור

Cookies! 🍪

אנו משתמשים ב cookies כדי לשפר ולנתח את האתר שלנו.
Ok!

מחפשים קונסטרוקטור לפרויקט שלכם? – הגעתם למקום הנכון

מחפשים קונסטרוקטור לפרויקט שלכם? – הגעתם למקום הנכון

קונסטרוקטור

מחפשים קונסטרוקטור לפרויקט שלכם? – הגעתם למקום הנכון.
חברתנו מומחית במתן שירותי קונסטרוקציה לכל סוגי הפרויקטים, במחיר הוגן וליווי לאורך כל הדרך.

התקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר – 0503029779. שלחו תוכניות ל [email protected].

קונסטרוקטור מומלץ

השירות שלנו כולל ליווי של קונסטרוקטור משלב התכנון המקדים, דרך קבלת ההיתר, הוצאה של תוכניות עבודה ומפרט טכני ופיקוח עליון.

אנו נותנים שירותי קונסטרוקטור למגוון רחב של פרויקטים: בניה פרטית, מבני ציבור, בניה רוויה, משרדים, בתי ספר בתי כנסת, מרלו"גים ומבני תעשייה ועוד.

הצטרפו למאות לקוחות ויזמים שמרוצים מהשירות שלנו והליווי הצמוד שלנו לאורך כל הפרויקט.

השירות שלנו ניתן בפריסה ארצית ובזמינות מקסימלית.

שירותים נוספים שניתנים בחברתנו: יועץ אינסטלציה, תכנון אינסטלציה, הירולוגיה, צילום קווי ביוב, יועץ בטיחות אש ועוד שירותים.

קונסטרוקטור טוב יודע להציב את הדרישות המדוייקות ולא להעמיס את התכנון בדרישות מיותרות מה שמייקר את הפרויקט מאוד.

החלטת להרחיב את הבית? לפתוח את הקיר החיצוני הפונה לגינה ולהרכיב וויטרינה יפה במקומו?

יוזמות נהדרות ובהחלט מגיע לך שינוי והרחבת הבית. יש אשר בונים את בית חלומותיהם דווקא בגיל השלישי כשהם בפנסיה ואין חובה לעבוד למחייתם, הם משקיעים את זמנם ואת כספם בבניית ביתם ואם הילדים יכולים לשים יד ולעזור אז יש חגיגה גדולה וזוג ההורים הקשיש מתחיל למעשה חיים חדשים.

קונסטרוקטור הוא זה אשר בלעדיו אי אפשר

ראשית כל על מנת לקבל היתר בנייה יש להציג את תוכנית הקונסטרוקציה על כל מורכבותה.

את התכנית בונה הקונסטרוקטור ובהנחה כי התקבל היתר הבנייה אפשר להתחיל בתהליך. לצד היוזמה לבנות את בית חלומותיך, תמיד ישנה האפשרות לבצע שינויים מבניים בתוך הבית ולהפוך אותו ממש לבית יוקרה. גם כאן נכנס לתמונה קונסטרוקטור המאשר את השינויים, או מלווה את הקמתו של מבנה חדש.

ללא הקונסטרוקטור לא ניתן לבנות או לשנות.

קונסטרוקטור – הצורך בשינוי

אנשים זקוקים לשינויים. קשה לחיות את כל החיים באותו בית, יפה ככל שיהיה. לעבור דירה, לבנות בית או לשפץ את הבית הקיים. לא חשוב, העיקר לשנות.

להוסיף גרם מדרגות או להרחיב את הקיים, להגדיל את שטח החצר אם מותר, לשבור קירות או לבנות קירות ולהתאים את השינויים על פי הצרכים המשפחתיים הגדלים, שימחה גדולה, הזוג הצעיר הביא עימו את הנכדים החדשים, צריך לדאוג להם למקום.

הקונסטרוקטור חייב להיות חלק מצוות אנשי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם

בכל תהליך בנייה או שיפוץ, דרושים אנשי מקצוע אמינים ומנוסים. בבואך להתחיל בתהליך, זה הזמן ליצור קשר עם חברת בנייה על מנת לקבל את הייעוץ הנכון, את ההכוונה המדוייקת, ואת הגב הדרוש בתהליך כל כך מורכב.

חברה רצינית תדע לתת מענה בכל בעיה ולכל שאלה. לבד הרבה יותר קשה לנהל תהליך בנייה וקשה הרבה יותר לתת אמון באדם אשר לא שמעת עליו, שאין לך ידיעה מה ההסמכה שלו וכמה לקוחות מרוצים עומדים מאחוריו.

חברה מספקת שירותים מקבילים

חברת בנייה גדולה יכולה להעניק שירותי ייעוץ, אדריכלות ועיצוב פנים, שירותי צבע, קונסטרוקטור מקצועי ועוד מגוון שירותים בתחום. חברה מסודרת עוזרת לך לנהל את תהליך הבנייה, לזהות בזמן את הטעויות ולשמור על הכיס כלומר, להימנע מפזרנות שלא לצורך ומטעויות כלכליות קשות.


Add New Comment

 Your Comment has been sent successfully. Thank you!   Refresh
שגיאה: נסה שוב במועד אחר!