שירותי החברה

הכנת ניספח סניטרי כחלק מדרישות הוועדה  - תיכנון אינסטלציה

נספח סניטרי הוא תוכנית אינסטלציה ערוכה בצורת בקשה המוגשת לתאגיד \ מחלקת הביוב והמים בישוב שבו אתם רוצים לבנות וזאת לצורך קבלת היתר בנייה.

הוועדה המקומית תדרוש נספח סניטרי במקרים הבאים: בניה של בית חדש, בקשה לביצוע תוספת בנייה, הוספת בריכת שחייה או חיבור לקו ביוב חדש. 

הכנת תוכנית אינסטלציה לביצוע

תכנית אינסטלציה כוללת תכנון מערכת ביוב חיצונית, תכנון של מערכת ניקוז דלוחין פנימית של הבית, תכנון מערכת האינסטלציהבחצרות אנגליות וניקוזם, תכנון מערכת להספקת מים לצריכה פנימית לחדרי אמבטיה, מרתפים, מטבח וכו'.

תכנון מערכת מים חיצונית, כגון: גינה, חניה, ברזי גן, הכנה לראשי מערכת השקיה, היכן ימוקמו נקודות מים במרפסות ומאיזה סוג, תשתית מילוי וריקון לג'קוזי חיצוני, בריכת שחייה לפי תקן וכו'.

 תכנון מערכות ספרינקלרים לכיבוי אש

תוכנית מערכות ספרינקלרים ( כיבוי אש אוטומטי) מכילה פריסת הצנרת בתוך הבניין ומיקומם של המתזים, דבר שדורש חישוב נכון ונסיון רב על מנת לכסות את כל האיזורים שנדרש לכסות אותם בדרך הכי יעלה וזולה .

תכנון ספרנקלרים דורש חישוב הידראולי על מנת לדעת האם מקור אספקת המים מספיק מבחינת לחץ וספיקות או לא , כי אם לא נדרש מאגר מים ומשאבה , דבר שגורר גם לחשב את נפח המאגר וסוג המשאבה .

אחרי התכנון נדרש לאשר אותו מול מעבדות מוסמכות. 

פיקוח עליון

פיקוח עליון בעיקר הוא ביקורת בשלבי הבניה העיקריים: הכנת רצפות,הנחת צנרת ביוב וניקוז, חדרי מדשאבות , גמר וכו'
הנחיות למפקח הבניה/ מנהל העבודה.

הכנת תוכנית בטיחות אש

תכנית בטיחות אש משמשת בסיס לסיוע בהצלת חיים במקרה בו פורצת שריפה במקום. התכנית מבטיחה את מוכנות המבנה והעסק למקרה של שריפה והתלקחות בו. התכנית יכולה להקטין משמעותית את הסיכון בגרימת נזק בנפש או ברכוש. הימצאות תכנית זו, מחדדת את נהלי הבטיחות ומטמיעה אותם בשגרת העבודה הן בקרב העובדים והן בקרב המנהלים במקום. יועצי הבטיחות באש המקצועיים והמנוסים שלנו יכינו עבורכם תכנית בטיחות אש מקיפה ומפורטת וילוו אתכם צעד אחר צעד עד לאישור התכנית על ידי כל הגורמים.

חישוב כמויות והכנת מכרזים.

חישוב כמויות לקבלנים ויזמים משלב שלד ועד שלב גמר.

הוצאת כמויות מתוכניות/מדידה בשטח,סרטוט אזומטריה ,ריכוז כמויות , הוצאת חשבונות , אשור חשבונות מול מפקחים וקבלנים ויזמים , עריכת חשבונות , הכנת תוכניות אזמייד "ASMADE וכד...

ביצוע עבודות אינסטלציה וכיבוי אש

ביצוע  מגוון עבודות אינסטלציה, הכוללות בין היתר: אינסטלציה סניטרית, מערכות הסקה ומערכת כיבוי אש אוטומטית (ספרינקלרים). 

ניסיון עשיר בביצוע עבודות מורכבות ונקודתיות במבני ציבור, רבי קומות, מבני תעשייה, שטחי ציבור, רחובות, בסיסי צה"ל ובתים פרטיים.

טואול - בניית אתרים